Auto jest bardzo wyraziste stylistycznie, przyciąga wzrok głębokimi przetłoczeniami, oraz wieloma detalami dopracowanymi w każdym szczególe. Tym samym auto wyróżnia się i to nie tylko spośród wszystkich modeli toyoty.

Auto to ma moc aż 110 KM przy dość małym silniku i trzech cylindrach. Silnik ten u wielu nie wzbudza zaufania, powstał on wskutek współpracy grupy PSA.

Jazz jest znany na rynku jako auto nieduże, solidne, praktyczne i tanie w eksploatacji.

Zaraz za Astrą i corsą jest to najlepiej się sprzedający model Opla.

W naszym kraju popularność aut na gaz ziemny jest mała. Głównej przyczyny należy dopatrywać w małej ilości punktów tankowania samochodów. Tytułowe auto jest oferowane zarówno jako liftback jak i kombi.

Wielu klientów czekało na kolejne modele aut ze stajni Toyoty które miały by hybrydowy napęd. Ale konkurencja też nie śpi i widzi potencjał w autach tego typu.

Mamy początek roku i sprzedawcy kuszą nas różnymi promocjami, zatem wielu z nas zastanawia się czy nie jest to najlepszy moment na zakup nowego auta.

Koncern VW od dawna nosił się z zamiarem produkcji auta z segmentu A. Teraz już jest UP, auto można postawić obok Fiata 500 i porównać te dwa samochody. VW już od lat nie oferował żadnego mniejszego modelu niż Polo.

Jak wszyscy wiemy współpraca koncernu samochodowego z Suzuki zakończyła się niepowodzeniem, wykorzystać to próbuje VW, który ma, co do skody pewne plany. Zaczęło się od tego, że Suzuki miało podjąć współpracę z VW.

Z końcem roku i początkiem nowego dilerzy zachęcają nas do zakupu aut z poprzedniego rocznika z wyraźnym rabatem. Ale czy rzeczywiście jest to dla nas opłacalne? Upusty, jakie dają sprzedawcy najlepiej wyglądają w telewizji, w rzeczywistości często jest inaczej.